image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
POWERCUBE ORIGINAL Grey
POWERCUBE ORIGINAL Grey

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 9,00 €
   

Popis :
Základný model rady PowerCube v zelenobielom prevedení je multifunkčný zásuvkový systém, ktorý ponúka možnosť pripojenia do piatich zásuviek. Môžete ho použiť namiesto predlžovacích káblov alebo klasických rozdvojek. Jedná sa o dizajnovo atraktívnejšie zariadenie. Vďaka rozmiestneniu zásuviek nedôjde k zbytočnému blokovanu iných zásuviek a naraz môžete využiť všetky. Verziu PowerCube Original je možné zapojiť samostatne alebo kombinovať s verziami Extended a Extended USB. Zásuvky PowerCube z hľadiska bezpečnosti disponujú detskou poistkou a sú uzemnené.

Detail :

Dodajtesvojmu domovu či kancelárii šmrnc!

Modernédizajnové poňatie rozbočovača elektrickej energie v podaní PowerCube Original.

5zásuviek (250 V ~, 16 A, 3680 W), jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú,možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

 

DOSTUPNOSŤ

Praktickyrozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenie sivzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek.Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardnýchprívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

 

DESIGN

Elegantnývzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktovýrad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red DotDesign Award.

 

KAPACITA

Pohodlnezapojí 5 elektrických zariadení súčasne. Verzia Original sa zapája priamo dovašej zásuvky, prípadne ju môžete kombinovať s predĺženými "Extended"verziami.

 

ROZŠÍRENIE

PowerCubeje dodávaný v rôznych variantoch, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré vyhovujevašim potrebám najviac. Vytvárajte vlastné zostavy. Spojením viacerýchPowerCube získate potrebnú kombináciu elektrických zásuviek a USB portov.

 

BEZPEČNOSŤ

Všetkytypy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované v súlade s miestnymištandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každejPowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného ABS plastu odolnéhoproti vzplanutia.

 

Späť
stred_panel.png, 0 kB