image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
AUDIOQUEST Pearl, Kábel 3m, USB A - USB B
AUDIOQUEST Pearl, Kábel 3m, USB A - USB B

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 80,10 €
   

Popis :
Základný digitálny USB kábel Audioquest Pearl s kvalitatívnym posunom oproti štandardným káblom a pozitívnym vplyvom na zvukové podanie Vášho audio systému. Pevná meď s dlhými zrnami (LGC) umožňuje hladší a čistejší zvuk ako káble bežnej medi OFHC (bez kyslíka s vysokou vodivosťou). Dĺžka 3 m, male konektory: 1x USB-A , 1x USB-B, pozlátené konektory, rovné zakončenie

Detail :

Základnýdigitálny USBkábel Audioquest Pearl s kvalitatívnym posunom oproti štandardným káblom apozitívnym vplyvom na zvukové podanie Vášho audio systému. Pevná meď s dlhýmizrnami (LGC) umožňuje hladší a čistejší zvuk ako káble bežnej medi OFHC (bezkyslíka s vysokou vodivosťou).

 

Pevnévodiče brániainterakcii vlákien, ktoré sú hlavným zdrojom skreslenia. LGC má vo vodivommateriály menej oxidov, menej nečistôt, menej zŕn a definitívne lepší výkon.Izolácia peny s tvrdými bunkami "Hard-Cell Foam" (HCF) zabezpečujekritickú geometriu párov signálu.

 

Akýkoľvekpevnýmateriál susediaci s vodičom je v skutočnosti súčasťou nedokonalého obvodu.Izolácia drôtov a materiály dosiek s plošnými spojmi absorbujú energiu. Časťtejto energie sa ukladá a potom uvoľňuje ako skreslenie. Izolácia z penovejhmoty s pevnými bunkami je podobná penovej izolácii z penovej hmoty, ktorá sapoužíva v našich cenovo dostupnejších kábloch, a na vytvorenie vzduchovýchvreciek sa vstrekuje dusík.

 

Pretožedusík (ako vzduch)neabsorbuje energiu, a preto neuvoľňuje žiadnu energiu z vodiča alebo dovodiča, skreslenie je znížené. Tuhosť materiálu navyše umožňuje vodičom káblaudržiavať stabilný súbeh pozdĺž celej dĺžky kábla, čo vytvára stabilnýcharakter impedancie a ďalej minimalizuje skreslenie.

 

Základnéparametre

Typzariadenia: Digitálny USB kábel

Izolácia/dielektrikum: HCF- penová izolácia z tvrdých buniek

Kľúčovévlastnosti: NDS -systém rozptylu šumu v kovovej vrstve tienenia, Smerovoriadené vodiče

Séria:Digital USB

Zakončenie:Pozlátené USB Type A - USB Type B

 

Fyzicképarametre

Váha(netto):0,070 kg

Váhaspolu s balením (kg): 0,15 kg

Dĺžkakábla: 3 m

Kov:Pevné medené vodiče s dlhým zrnom (LGC)

Povrch:Čierne PVC s bielymi pruhmi

Späť
stred_panel.png, 0 kB