image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
AUDIOQUEST Forest, Kábel 1.5m, USB A - micro USB
AUDIOQUEST Forest, Kábel 1.5m, USB A - micro USB

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 91,70 €
   

Popis :
Kvalitný prepojovací digitálny USB kábel Forest využíva pevné a polopevné koncentrické 0,5% strieborné vodiče, ktoré účinne eliminujú skreslenie interakcie vlákna a redukujú chvenie. Tieto vodiče sú vynikajúce pre vysokofrekvenčné aplikácie, ako je napríklad zvuk HDMI. Dĺžka 1.5 m, male konektory: 1x USB-A , 1x micro USB, pozlátené konektory, rovné zakončenie

Detail :

Tietosignály majú tak vysokú frekvenciu, že sa pohybujú takmer výlučne po povrchuvodiča. Pretože povrch je vyrobený z vysoko čistého striebra, výkon je veľmipodobný výkonu pevného strieborného kábla, ale ceny sú oveľa bližšie k pevnémumedenému káblu.

 

Jednása o neuveriteľne nákladovo efektívny spôsob výroby veľmi kvalitných USB káblov.Izolácia peny s tvrdými bunkami "Hard-Cell Foam" (HCF) zabezpečujekritickú geometriu párov signálov. Akýkoľvek pevný materiál susediaci s vodičomje v skutočnosti súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia drôtov a materiálydosiek s plošnými spojmi absorbujú energiu.

 

Časťtejto energie sa ukladá a potom uvoľňuje ako skreslenie. Izolácia z penovejhmoty s pevnými bunkami je podobná penovej izolácii z penovej hmoty, ktorá sapoužíva v našich cenovo dostupnejších kábloch, a na vytvorenie vzduchovýchvreciek sa vstrekuje dusík.

 

Pretožedusík (ako vzduch)neabsorbuje energiu, a preto neuvoľňuje žiadnu energiu z vodiča alebo dovodiča, skreslenie je znížené. Tuhosť materiálu navyše umožňuje vodičom káblaudržiavať stabilný súbeh pozdĺž celej dĺžky kábla, čo vytvára stabilnýcharakter impedancie a ďalej minimalizuje skreslenie.

 

Základnéparametre

Typzariadenia: Digitálny USB kábel

Izolácia/ dielektrikum: HCF - penová izolácia z tvrdých buniek

Kľúčovévlastnosti: NDS - systém rozptylu šumu v kovovej vrstve tienenia, Smerovoriadené vodiče

Séria:Digital USB

Zakončenie:Pozlátené USB Type A - micro USB

 

Fyzicképarametre

Váha(netto): 0,6 kg

Dĺžkakábla: 1,5 m

Kov:Polopevné koncentrické medené vodiče, postriebrené 0,5%

Povrch:Čierne PVC so zelenými pruhmi

 

Späť
stred_panel.png, 0 kB