image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
GEMBIRD Náplň 3D PETG 1.75mm/1kg Natural
GEMBIRD Náplň 3D PETG 1.75mm/1kg Natural

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 16,30 €
   

Popis :
Náplň do 3D tlačiarne alebo 3D pera, materiál: PETG, priemer 1,75 mm Hmotnosť: 1 kg / cievka (2,2 lbs) Hustota pri 240 ° C: 1,27 g / cm3 Index toku taveniny pri g / 10min 200 ° C / 5kg: 20 Bod topenia: 220 až 260 ° C Tepelná odchýlka - teplota: 75 ° C Rozmery cievky: priemer 200 mm x 67 mm výška x 53 mm centrálny otvor

Detail :

Plastickévlákno pre 3D tlač, vďaka ktorému môžete vytvárať praktické i zábavné výrobky.Tento materiál sa vyznačuje skvelými vlastnosťami a teda Vaše 3D výtvory budúvždy odolné a stabilné.

 

Tlačovéstruny Gembird sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k zaseknutiu Vašej 3Dtlačiarne. Akonáhle vlákno vstúpi do vykurovacieho okruhu, plynule a okamžitedochádza k stabilnému taveniu materiálu, čo vedie k extrémne hladkému vytláčaniufilamentu. Už nikdy viac upchaté trysky.

 

MateriálPETG je veľmi podobný materiálu PET, z ktorého sa vyrába väčšina PET fliaš.Jedná sa o pevný a húževnatý materiál, ktorý má veľkú tepelnú stálosť. Vďakamalému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač väčších objektov. PETG mámechanické a tepelné vlastnosti lepšie ako ABS pri zachovaní kvality tlače zPLA.

 

Narozdiel od niektorých vlákien na trhu, tlačové struny Gembird neuvoľňujúnebezpečné pachy a zaisťujú bezpečnú a čistú prevádzku tlače. Navyše sú úplnebiologicky odbúrateľné, čím sa minimalizuje dopad na naše životné prostredie.

 

Základnéparametre

Vysokopevná a silná 3D tlačová struna

Nízkahustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší

Možnoaplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní

Späť
stred_panel.png, 0 kB