image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
MAXCOM Comfort MM824, Čierny
MAXCOM Comfort MM824, Čierny

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 50,20 €
   

Popis :
Mobilný telefón Maxcom MM824 zaujme čiernou farbou, vyklápacím prevedením a 2,4'' duálnym displejom s rozlíšením 240 x 320 bodov a 2 Mpx fotoaparátom. Jednoduchá obsluha, ktorú zvládnete aj vy. Veľké tlačidlá pre ešte lepšie ovládanie. Výhodou je SOS tlačidlo pre privolanie pomoci. K dispozícii máte kalkulačku, kalendár, svietidlo. Pri telefonovaní využijete Handsfree či rýchlu voľbu. Do telefónneho zoznamu si uložíte až 300 kontaktov. Podpora pásma 2G aj rozhrania Bluetooth. Batéria s kapacitou 800 mAh na jedno nabitie vydrží až 5 hodinový hovor, v pohotovostnom režime je to 160 hodín.

Detail :

Duálnydisplej

Mobilnýtelefón Maxcom MM824 prichádza v modernom prepracovaní s vyklápacím displejom.Ak radšej používate tlačidlovú klávesnicu je tento telefón tou správnou voľboupráve pre vás. Praktické tlačidlá sú umiestnené pod 2,4 palcovým displejom srozlíšením 240 x 320 obrazových bodov, ktorý zobrazí všetko potrebné. Okremtoho máte k dispozícii ešte jeden displej, aby ste mali vždy prehľad oaktuálnom čase či hovoroch aj vtedy, ak máte telefón zatvorený.

 

Praktickéfunkcie

Vovýbave mobilného telefónu sa nachádzajú praktické funkcie, ktoré využijete vovoľných chvíľach. Pri plánovaní si zaznačíte blížiace sa udalosti do kalendára,pri počítani zase využijete kalkulačku. Nechýba budík či audio a videoprehrávač. Pri cestovaní si môžete počúvať obľúbenú hudbu alebo FM rádio.Nechýba ani praktická baterka na zasvietenie. Až 300 telefonických kontaktov sazmestí do vnútornej pamäte telefónu.

 

Skvelávýdrž batérie

Nazadnom kryte je umiestnený fotoaparát s rozlíšením 2 Mpx a s bleskom. Akoúložisko pre vaše fotografie poslúži aj pamäťová karta microSD s kapacitou 32GB. Na posielanie súborov medzi zariadeniami vám poslúži bezdrôtová technológiaBluetooth. Telefón môžete využívať počas celého dňa. O stály prísun energie satotiž stará 800 mAh batéria. Na jedno nabitie vydrží v pohotovostom režime až160 hodín, pri telefonátoch je to 5 hodín.

Späť
stred_panel.png, 0 kB