image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
SONOFF MINI R4, eWeLink/Matter Prepínač
SONOFF MINI R4, eWeLink/Matter Prepínač

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 20,90 €
   

Popis :
Inteligentný prepínač Wi-Fi Sonoff MINI R4 - Sonoff MINIR4M Matter šikovný, diaľkovo ovládaný vypínač miniatúrne rozmery funguje ako prijímač pre "eWeLink Remote" aplikácia eWeLink (na stiahnutie v SK, zadarmo, funkčná pre Android a iOS) časové plánovanie a odpočet (novo má funkciu inching - automatické vypnutie po vypršaní časového limitu 0,5s -1h) ovládanie hlasom pomocou Amazon Echo a Google Assistant 3 pracovné režimy, ovládacie kontakty S1 a S2
Kompatibilné s eWeLink platformou (žiarovky, spínače, kamery, senzory a iné..), ktoré môžete kombinovať, nájdete TU


Kompatibilné s platformou Matter (žiarovky, spínače, kamery, senzory a iné..), ktoré môžete kombinovať, nájdete TU


Detail :

MINIR4Mje prvé zariadenie Matter od spoločnosti SONOFF, dokáže rozpoznať a spolupracovaťs inými značkami koncových zariadení Matter a integrovať sa do platforiem spodporou Matter, ako sú Apple Home, Google Home, Alexa atď. Ovládanie všetkýchinteligentných zariadení prostredníctvom jednej aplikácie už nie je fantázia.Zariadenia s certifikáciou Matter podporujú lokálnu komunikáciu v domácejsieti, aj keď je sieť odpojená, MINIR4M stále funguje normálne, s rýchlejšouodozvou a lepšou spoľahlivosťou. Pridanie MINIR4M do aplikácií kompatibilných sMatter je jednoduché. Jednoducho naskenujte poskytnutý Matter QR kód pomocouaplikácie kompatibilnej s Matter a MINIR4M sa jednoducho nakonfiguruje podľakrokov v aplikácii.

 

MINIR4Mje vybavený čipom ESP32, jeho malá veľkosť sa hodí do rôznych montážnychboxov, vrátane montážneho boxu typu 86/EU, typu 120. MINIR4M podporujeovládanie externým spínačom a ľahko sa pripája k okamžitému spínaču, spínačuodchodu z dverí, spínaču SPDT, západkovému spínaču a dokonca aj snímačomsuchého kontaktu.

 

MINIR4Mmá režim "odpojiť relé", čo znamená, že stavy externých spínačov arelé sú oddelené, takže ovládanie tlačidla externého spínača neovplyvní stavrelé. Napríklad, ak otvoríte režim odpojenia relé, keď vypnete svetlo, vaše inteligentnésvetlo nebude offline a stále môžete používať aplikáciu na ovládanieinteligentných svetiel.

 

Späť
stred_panel.png, 0 kB