image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
POWERCUBE EXTENDED Grey
POWERCUBE EXTENDED Grey

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 13,60 €
   

Popis :
Multifunkčný zásuvkový systém PowerCube Extended je základnou predĺženou verziou PowerCube v červenobielom prevedení, ktorý ponúka 5 zásuviek s 1,5m predlžovacím káblom. Pomocou neho vyriešite pripojenie viacerých elektrických zariadení a tak nahradíte nepekné predlžovacie káble, rozdvojky, či roztrojky.

Detail :

Dodajtesvojmu domovu či kancelárii šmrnc!

Modernédizajnové poňatie predlžovacieho prívodu v podaní PowerCube Extended.

5zásuviek (250V ~, 16A, 3680W), 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivézásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCubeverziami, detská poistka, uzemnenie.

 

DOSTUPNOSŤ

Praktickyrozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenie sivzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek.Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardnýchprívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

 

DESIGN

Elegantnývzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktovýrad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red DotDesign Award.

 

KAPACITA

Pohodlnezapojíte 5 elektrických zariadení súčasne. Verzia Extended vám umožní priblížiťzdroj elektrickej energie na zvolené miesto. Možno kombinovať s ostatnýmiPowerCube verziami.

 

UMIESTNITEKAMKOĽVEK

PowerCubeExtended, ako už názov napovedá, disponuje predlžovacím káblom s dĺžkou 150 cm.

Nastôl, pod stôl, na stenu ... jednoducho kdekoľvek majte zásuvku vždy na dosah.Verzia Extended USB obsahuje v balení montážny dok pre ľahké umiestnenie. Akbudete potrebovať zmeniť miesto uchytenia, jednoducho odlepte ľahkoodnímateľnou pásku a dok umiestnite inde.

 

ROZŠÍRENIE

PowerCubeje dodávaný v rôznych variantoch, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré vyhovujevašim potrebám najviac. Vytvárajte vlastné zostavy. Spojením viacerýchPowerCube získate potrebnú kombináciu elektrických zásuviek a USB portov.

 

BEZPEČNOSŤ

Všetkytypy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované v súlade s miestnymištandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každejPowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného ABS plastu odolnéhoproti vzplanutia.

Späť
stred_panel.png, 0 kB