image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
BOSE SoundLink Micro black
BOSE SoundLink Micro black

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 127,60 €
   

Popis :
Bose SoundLink Micro je menší reproduktor s čistým a jasným zvukom, s intuitívnym ovládaním, praktickým popruhom pre uchytenie na batoh alebo bicykel a so skvelou hydroizoláciou so stupňom krytia IPX7. Reproduktor je bezdrôtový s podporou Bluetooth a podporuje aj Siri, Google a Hands-free. Výdrž batérie až 6 hodín. Rozmery 98 x 98 x 35 mm.

Detail :


VodeodolnýBluetooth reproduktor, ktorý produkuje výrazný, vyvážený zvuk s neuveriteľnehlbokými basmi - neporovnateľný s inými reproduktormi vo svojej triede. Využívapritom unikátnu technológiu spoločnosti Bose, zahŕňajúcu špeciálne namontovanýprevodník a pasívne žiariče. Skvelý zvuk produkuje aj pri použití v exteriéri,pričom je kompletne vodeodolný (rating Ipx7) a má mäkkú, no trvanlivú povrchovúúpravu, ktorá je odolná voči škrabancom a nárazom. Okrem toho má aj silikónovýpopruh odolný voči roztrhnutiu, ktorý uľahčuje prenos reproduktora a umožňujejeho upevnenie napríklad na ruksak.

 

Reproduktorponúka bezdrôtové Bluetooth párovanie zariadení s hlasovými výzvami a maximálne6 hodín prehrávacieho času vďaka zabudovanej nabíjateľnej lítiovo-iónovejbatérii. Je vybavený aj zabudovaným hlasitým odposluchom pre príjem hovorov ahlasový prístup k funkciám Siri, Google Assistant alebo Amazon Dot Echo.Zadarmo stiahnuteľná aplikácia Bose Connect umožňuje párovanie viacerýchkompatibilných Bluetooth reproduktorov od spoločnosti Bose a ich použitie v Partyči Stereo móde, rovnako ako jednoduché ovládanie tohto prepojenia či inýchfunkcií. Reproduktor sa jednoducho dobíja prostredníctvom Micro-B USB portu adodáva sa s USB káblom. Farebné prevedenie Midnight Blue s popruhom vo farbeSmoky Violet.

 

Základnéparametre

vodoodolný,mikrofón

Stupeňkrytia IPx7

TechnológiaBluetooth

microUSB

Dobaprehrávania 6 h

Šírka:98 mm

Výška:98 mm

Hĺbka:35 mm

 

Späť
stred_panel.png, 0 kB