image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
NINTENDO Switch Lite Grey
NINTENDO Switch Lite Grey

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 249,20 €
   

Popis :
Herná konzola Nintendo Switch Lite v sivom vyhotovení má rozmery 208x91x14 mm a hmotnosť len 297 gramov. Plynulý chod spustených hier zabezpečí procesor NVIDIA Tegra. Je vybavená internou pamäťou s kapacitou 32 GB. K dispozícii je tiež slot na pamäťové karty microSD, microSDHC alebo microSDXC aj slot pre GameCard. Váš herný obsah zobrazíte na 5,5" LCD displeji s rozlíšením 1280x720 pixelov. Vo výbave má akcelerometer, gyroskop, 3570 mAh lítium-iónovú batériu, port USB-C na nabíjanie batérie aj bezdrôtové technológie NFC, Bluetooth a Wi-Fi.

Detail :

Kompaktná herná konzola

Hernú konzolu Nintendo Switch Lite si môžete vziať kdekoľvekso sebou. Vďaka svojim rozmerom 208x91x14 mm a hmotnosti len 297 gramov saľahko zmestí do vrecka. Je špeciálne navrhnutá pre hry podporujúce Handheldmód. Jednoduché ovládanie zabezpečia integrované ovládacie prvky umiestnené napravej aj ľavej strane vedľa displeja.

 

Plynulá prevádzka

O rýchle reakcie a spoľahlivý chod sa postará procesorNVIDIA Tegra. Vaše hry uložíte do 32 GB internej pamäte, ktorej časť jevyhradená pre systém. Úložný priestor môžete rozšíriť prostredníctvompamäťových kariet microSD, microSDHC alebo microSDXC. K dispozícii je tiež slotpre GameCard. Vaše hry zobrazíte na kapacitnom dotykovom LCD displeji s uhlopriečkou5,5" a rozlíšením 1280x720 pixelov. Napájanie poskytne 3570 mAhlítium-iónová batéria s približnou výdržou od 3 do 7 hodín.

 

Multiplayer a možnosti pripojenia

Hernú konzolu môžete lokálne bezdrôtovo prepojiť až s 8systémami Nintendo Switch alebo Nintendo Switch Lite a zahrať si tak hryspoločne s priateľmi. O stabilný bezdrôtový prenos sa postarajú technológieBluetooth vo verzii 4.1 a Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac. K dispozícii je ajtechnológia NFC a port USB-C, ktorý je určený len na nabíjanie batérie.

Späť
stred_panel.png, 0 kB