image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
NINTENDO Switch Neon Red & Blue Joy-Con
NINTENDO Switch Neon Red & Blue Joy-Con

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 346,90 €
   

Popis :
Prenosná herná konzola Nintendo Switch V2 s červeným a modrým Joy-Con ovládačom je vybavená 6,2" obrazovkou, ktorá ponúkne rozlíšenie 1280x720 pixelov. Vysoký výkon a rýchle reakcie zabezpečí procesor NVIDIA Tegra. Herná konzola disponuje akcelerometrom, gyroskopom, úložným priestorom s kapacitou 32 GB a slotom pre GameCard. Lithium-iontová batéria s kapacitou 4310 mAh poskytne výdrž až 9 hodín. Konektivitu majú na starosti bezdrôtové technológie Wi-Fi, Bluetooth a rozhranie USB-C.

Detail :

Nový model vylepšený o batériu s lepšou výdržou.

Herná konzola Nintendo Switch v2 bude skvelým spoločníkom na cestách, v parku alebo v aute. V priebehu jednej sekundy urobíte z domácej konzoly prenosnú. Bola vytvorená tými najkompetentnejšími, vďaka čomu bude spĺňať všetky Vaše hráčske požiadavky. Kamkoľvek pôjdete, vždy si ju môžete vziať so sebou. Všetky svoje obľúbené hry budete môcť hrať oveľa častejšie ako doteraz. Jednou z hlavných predností je aj jej pohodlné uchopenie, čím sa celkový zážitok z hry výrazne zvyšuje.

 

Nová dimenzia ovládania

Všestranné Joy-Cony ponúknu množstvo prekvapivých hernýchzážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke či dohromady akojeden herný ovládač za pomoci Joy-Con gripu. Je tiež možné ich pripojiť nakonzolu v rámci handheld módu alebo sa podeliť s kamarátom a v podporovanýchtituloch si tak užiť multiplayerovú zábavu pre dvoch. Každý Joy-Con má vlastnúplnú sadu tlačidiel a môže byť teda používaný ako samostatný ovládač a zároveňje vybavený akcelerometrom a gyro pohybovým senzorom, čo umožňuje nezávislépravej a ľavej pohybové ovládanie.

 

Ľavý Joy-Con ďalej obsahuje Capture tlačidlo, ktoré hráčomumožní jedným kliknutím zhotovovať okamžité screenshoty z hrania a deliť sao ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý Joy-Con zase obsahujeNFC pre interakciu s amiibo figúrkami rovnako ako IR pohybovú kameruschopnú detekovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v pre tietofunkcie špeciálne navrhnutých hrách. Napríklad táto funkcia dokáže určiť, akoďaleko je hráčova ruka a aký má tvar.

 

Oba Joy-Cony ďalej predstavujú pokročilú funkciu HD rumble,ktorá v kompatibilných hrách umožní hráčom pocítiť ďaleko realistickejšiuvibračnú odozvu než kedykoľvek predtým. Tento efekt je natoľko detailný, žehráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu vo vnútri pohára,ktorý bude zrovna Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráčipocítiť novú úroveň realistickosti, nedosiahnuteľnej za pomoci jednoduchéhozraku a sluchu!

 

Lokálny multiplayer ako nikdy predtým

Nintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduchézostať prepojený s ostatnými hráčmi. Až 8 konzol tak môže byť prepojených vrámci lokálneho multiplayeru. Hráči si môžu odložiť svoje konzoly za pomocizabudovaného stojančeku, podeliť sa s ostatnými o Joy-Cony a užívať simultiplayerovú zábavu aj mimo pohodlia domova. Konzola tiež podporujeonline Wi-Fi multiplayer.

 

Všetko potrebné v jenom balení

V balení konzoly Nintendo Switch nájdete všetko potrebné preto, aby ste sa hneď mohli pustiť do hrania. Celkom teda balenie obsahujenasledujúci hardvér:

 

-        konzolu Nintendo Switch

-        dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch

-        ľavý Joy-Con

-        pravý Joy-Con

-        Joy-Con grip príslušenstvo

-        dvojicu Joy-Con pásikov na ruku

-        Nintendo Switch AC adaptér

-        HDMI kábel

Späť
stred_panel.png, 0 kB