image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
KINGSTON Micro SDXC HIGH Endurance 128GB UHS-I
KINGSTON Micro SDXC HIGH Endurance 128GB UHS-I

🔍

DPH : 20%
Záruka : 60 mesiacov
Cena s DPH : 18,70 €
   

Popis :
Odolná pamäťová karta; micro SD, Class 10, technológia UHS-I, minimálna rýchlosť prenosu 10 MBS. Vodotesná, odolná proti vibráciám a otrasom, chránená pred röntgenovými lúčmi, odolná voči teplote. Kapacita: 128GB, čítanie: 95 MB/s, zápis: 45 MB/s

Detail :

KingstonEndurance Micro Secure Digital

Pamäťovákarta Kingston microSD Endurance Class 10 UHS-I nájde uplatnenie v smartmobilných telefónoch, tabletoch, alebo prenosných kamerách. Vďaka rýchlostiumožňuje nahrávať video v rozlíšení Full HD a je vhodná pre použitie vexterných podmienkach. Túto odolnú pamäťovú kartu microSD oceníte nielen vkaždodennom užívaní, ale tiež ak sa stane niečo nepredvídané, čo by mohlo kartupoškodiť. Karta je navrhnutá tak, aby odolala účinkom röntgenového žiarenia,vibráciám, vysokým aj nízkym teplotám v rozsahu -25 ° C až 85 ° C a tiež jevodotesná.

 

Používaniekariet microSD

Pamätetypu microSD nachádzajú použitie predovšetkým v tabletoch, mobilnýchtelefónoch, digitálnych fotoaparátoch, notebookoch a pod., A samozrejme s nimimožno pracovať aj na bežnom počítači, je však nutné použiť patričnýadaptér-čítačku, pod operačným systémom sa potom pamäťová karta tvári ako ďalšípevný disk a tiež tak s ňou dá pracovať.

Späť
stred_panel.png, 0 kB