image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
Creative - Sound Blaster E5, zosilovac sluchatiek
Creative - Sound Blaster E5, zosilovac sluchatiek

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 176,80 €
   

Popis :
Bezdrôtový slúchadlový zosilňovač v kombinácii so špičkovým 24bitovým / 192kHz D/A prevodníkom, integrovaný mikrofón, bezdrôtové streamovanie pomocou bluetooth technológie z mobilných zariadení. Podpora tiež USB streamovanie hudby z počítača, notebooku alebo pomocou OTG podpory iz kompatibilných mobilných prístrojov vo vyššej kvalite ako cez bluetooth. Impozantný odstup signálu od šumu 120dB, dva oddelené slúchadlové výstupy, integrovaná 3200mAh batéria s výdržou až 8 hodín na jedno nabitie, vstavaný slúchadlový zosilňovač podporujúce až 600ohmové profesionálne slúchadlá.

Detail :

Creative Sound Blaster E5, zosilovac sluchatiek

 

Spoločnosť Creative sa zaoberá okrem iného výrobou veľmi kvalitný audio techniky. Medzi jej výrobky s vysokou kvalitou patrí aj bezdrôtový zosilňovač pre slúchadlá v kombinácii so špičkovým 24bitovým / 192kHz D / A prevodníkom, ktorý Vás už nebude zväzovať zbytočnú kabelážou. Telefón pripojený cez bluetooth rozhranie jednoducho umiestnite do kabelky alebo bundy a doprajte si ničím nerušený počúvanie.

 

Sound Blaster E5 štandardne nahráva prostredníctvom dvoch integrovaných mikrofónov s využitím automatického snímača orientácie, ktorý reaguje na orientáciu na šírku a na výšku a umožňuje nahrávanie stereofónneho zvuku na chytrých telefónoch a tabletoch. Technológia CrystalVoice pre nahrávanie zvuku je integrovaná do procesora digitálneho spracovania signálu, znižuje šum a zaisťuje čisté hovory a nahrávky v mobilnom telefóne alebo konferenciách v aplikácii Skype.

 

Malé rozmery a nízka hmotnosť prístroja ho dovoľujú brať sebou na najrôznejšie výpravy, alebo si dopriať veľmi kvalitné počúvanie pri ceste do zamestnania, či školy. Výrobok môžete prenášať pohodlne v taške, alebo ho dokonca pripnúť na odev, kde budete mať ovládacie prvky neustále na dosah ruky.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Parametre

Zbernice: USB 2.0

Maximálna dostupná konfigurácia reproduktorov: 2

Prevodníky A / D a D / A [bitov]: 24

Maximálna vzorkovacia frekvencia [KHz]: 192

Odstup signál / šum [dB]: 120

 

Technológie

ASIO: Áno

Späť
stred_panel.png, 0 kB