image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
LOGITECH G102 2nd Gen LIGHTSYNC Gaming Mouse blue
LOGITECH G102 2nd Gen LIGHTSYNC Gaming Mouse  blue

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 30,70 €
   

Popis :
Optická drôtová herná myš Logitech G102 Lightsync poteší precíznym senzorom a konfigurovateľným podsvietením Lightsync RGB. Vybavená 6 programovateľnými tlačidlami, 32-bitovým ARM mikroprocesorom. Jednoduché prenastavenie myši pomocou Logitech Gaming Software.

Detail :

Žiarivšetkými farbami

Hernámyš sa pýši 32-bitovým mikroprocesorom ARM a kvalitným Lightsync RGB podsvietením,ktoré rozžiari akýkoľvek herný stôl a súčasne prežiari vašu izbu od steny kstene. Môžete si vyberať a kombinovať rôzne farby osvetlenia, využívaťzaujímavé predvoľby alebo si jednoducho naprogramovať animácie podľa vašejvlastnej bujnej fantázie ? k dispozícii budete mať cca 16,8 miliónov farieb.Pokiaľ sa rozhodnete na využitie náročnejších funkcií, budete si musieťzaobstarať softvér Logitech G HUB, ktorý je voľne dostupný na stiahnutie.

 

Zjednoduštesi život

MyšGaming G102 Lightsync je ovládateľná 6 tlačidlami, s ktorými zvládnete takmerčokoľvek. Tlačidlá sú navyše ľahko programovateľné ? v kombinácii so softvéromLogitech G HUB môžete jednotlivým tlačidlám priradiť herné príkazy či klávesovéskratky a urýchliť tak rôznorodé úkony.

 

Presnépohyby

Zásluhouoptického senzora Gaming Grade a citlivosti až 8 000 DPI sa môžete spoľahnúť nato, že myš zaznamená najmenší pohyb vašej ruky, aby ho mohla v úplne nezmenenejpodobe preniesť do prostredia fantastického herného sveta. Vo chvíli, kedy steobklopený nepriateľmi, totiž záleží na najmenšom záchveve. Citlivosť, ktorá samôže pohybovať medzi 200 ? 8 000 DPI možno navyše ľahko prispôsobiť vašimpreferenciám pomocou 1 tlačidla myši.

 

Zlaďtefarbu s hudbou

Saudio vizualizérom zladíte farebné podsvietenie s vašou obľúbenou hudbou alebodychberúcimi filmovými a hernými zvukmi. Podsvietenie vašej myši tak začneprostredníctvom zmeny farieb okamžite reagovať na akýkoľvek rytmus.

 

Jednoduchéprepojenie

Oľahké a rýchle prepojenie myši s vaším zariadením sa postará rozhranie USB 2.0a 2,1 m dlhý kábel, s ktorým si rozhodne nebudete sťažovať na akékoľvekobmedzenie pohybu pri vypätých herných misiách.

 

LogitechG HUB gaming softvér

G102je navrhnutý tak, aby hladko fungoval v akomkoľvek systéme, ale ak hľadátejemne vyladené ovládacie prvky, je ľahko použiteľný a nastaviteľný softvér nastiahnutie zadarmo na stiahnutie. Softvér Logitech G HUB je kompletná sada naprispôsobenie, ktorá vám umožní prispôsobiť osvetlenie, citlivosť a príkazytlačidiel na myši G102.

 

Základnéparametre

Rozhranie:USB 2.0

Počettlačidiel: 6 programovateľných

Senzor:optický Gaming Grade

Citlivosť:200 - 8000 DPI

Rozmery: 116,6 × 62,15 × 38,2 mm

Hmotnosť:85 g

Dĺžkakábla: 2,1 m

 

 

 

 

 

 

 

Späť
stred_panel.png, 0 kB