image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
TP-Link Switch 48-Port/1000Mbps/MAN/Rack/SFP
TP-Link Switch 48-Port/1000Mbps/MAN/Rack/SFP

🔍

DPH : 20%
Záruka : 60 mesiacov
Cena s DPH : 311,90 €
   

Popis :
Switch T1600G-52TS (TL-SG2452) zvláda integrovanú prevádzku hlasových, dátových a video služieb a ponúka nástroje pre nastavenie priorít pre rôzne druhy dát. Administrátor môže nastaviť priority typov prenášaných dát pomocou priority portov, štandardu 802.1p alebo priority DSCP a zaistiť tak vždy čistý prenos hlasu a obrazu bez zadrhávania či výpadkov. Komunikačné aplikácie pobežia hladko aj vďaka možnosti nastavenia samostatnej virtuálnej siete pre hlasové prenosy.

Detail :

Prepínač T1600G-52TS (TL-SG2452) je navrhnutý tak, aby uľahčil prácu správcom siete. Pre rýchle zapojenie a konfiguráciu ponúka prehľadné webové grafické rozhranie, ovládanie pomocou príkazového riadku a podporu protokolu SNMP (v1 / 2/3). Funkcie RMON umožňuje na diaľku získavať informácie o stave siete a upozorňovať na abnormálne aktivitu. Funkcia IGMP snooping bráni neoprávnenému prístupu k multicastům a Storm Control chráni sieť pred zahltením broadcastovými, multicastovými a unicastovými pakety. Paletu funkcií dopĺňa podpora dvojitého obrazu systému (Dual Image), ktorá skracuje prípadný výpadok pri aktualizácii softvéru switche.

 

 Kľúčové vlastnosti:

?         48 gigabitových portov a 4 gigabitové sloty SFP

?         Funkcia L2 + - statické smerovanie prevádzky pomáha zefektívniť využitie sieťových zdrojov

?         Integrované bezpečnostné funkcie vč. 802.1Q VLAN, zabezpečenie portov a ochrany proti zahlteniu

?         Nastavenie priorít portov na úrovni L2 / L3 / L4 a IGMP snooping pre optimalizáciu a zabezpečenie prenosu hlasu a videa

?         Správa pomocou webového rozhrania a príkazového riadku, podpora SNMP a RMON

?         Funkcia Dual Image skracuje prerušenie prevádzky pri aktualizácii systému na minimum

 

Parametre a špecifikácie:

 

Štandardy a protokoly

IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,

IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,

IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p

 

Rozhranie

48 portov RJ45 10/100/1000 Mbit/s

(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

4 gigabitové SFP sloty

 

Sieťová média

10BASE-T: UTP kábel kategórie 3, 4, 5 (max. 100 m)

100BASE-TX/1000Base-T: UTP kábel kategórie 5, 5e alebo vyšší (max. 100 m):

1000BASE-X: MMF, SMF

Napájanie: 100~240 VAC, 50/60Hz

Rozmery (š x h x v): 440 x 220 x 44 mm

Spotreba: max. 32,8 W (220 V / 50 Hz)

 

Výkon

Priepustnosť: 104 Gbit/s

Veľkosť tabuľky MAC adries: 16 K

Rýchlosť preposielania paketov: 77,4 Mp/s

Jumbo Frame: 9216 kB

Späť
stred_panel.png, 0 kB