image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
KINGSTON Impact 32GB DDR4 SO-DIMM/3200/CL20/1.2V
KINGSTON Impact 32GB DDR4 SO-DIMM/3200/CL20/1.2V

🔍

DPH : 20%
Záruka : 24 mesiacov
Cena s DPH : 217,20 €
   

Popis :
Kvalitný a rýchly pamäťový modul typu DDR4 SDRAM zo série HyperX Impact, frekvencia 3200 MHz, kapacita 32GB, časovanie CL20 pri napájaní 1.2 V, XMP-ready

Detail :

KingstonHyperX Impact

Operačnápamäť Kingston HyperX Impact je jedna z najrýchlejších SO-DIMM na trhu. Prinášavýnimočný výkon pre najnáročnejšie nasadenie. HyperX Impact rozpozná platformu,v ktorej je zapojená a automaticky nastaví najvyššiu možnú pracovnú frekvenciubez nutnosti upraviť nastavenie systému BIOS. Získate tak okamžite extrémnyvýkon pre notebooky a ďalšie Small Form Factor systémy využívajúcenajmodernejšie procesory.

 

Nízkenapätie

Nízkepracovné napätie pamäťového modulu prináša veľmi priaznivé hodnoty spotrebyelektrickej energie, čím dochádza k predĺženiu času práce notebooku na batériua prispieva k ekologickému správaniu užívateľa.

 

IntelXMP certifikácia (Extreme Memory Profiles)

Operačnápamäť Kingston HyperX Impact podporuje technológiu XMP. Táto technológia jenavrhnutá ako pre začínajúcich používateľov tak overclockerov a ponúka možnosťjednoduchého zvyšovania výkonu pamätí pomocou prednastavených profilov v BIOSe.Zostáva samozrejme zachovaná možnosť manuálneho ladenia výkonu pomocounastavenia frekvencie, časovanie atď., alebo ponechanie pamäťe na pôvodnýchštandardných parametroch.

Späť
stred_panel.png, 0 kB