image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 
KINGSTON HyperX Pre 2x8GB/DDR4/2666MHz/CL13/1.35V
KINGSTON HyperX Pre 2x8GB/DDR4/2666MHz/CL13/1.35V

🔍

DPH : 20%
Záruka : 60 mesiacov
Cena s DPH : 105,70 €
   

Popis :
Sada kvalitných a rýchlych pamäťových modulov typu DDR4 SDRAM zo série HyperX Predator, frekvencia 2666 MHz, kapacita 2x 8 GB, časovanie CL13 pri napájaní 1.35 V, chladič HyperX Predator.

Detail :

KingstonHyperX Predator

FirmaKingston vždy patrila a stále patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľovpamäťových modulov. Vďaka ich vysokej kvalite a spoľahlivosti ich vo svojichmodelových radách používa aj mnoho známych výrobcov počítačov a sú používanépri testovaní nových základných dosiek, grafických kariet a pod. Pamäťovémoduly zo série HyperX Predator sú ďalším prírastokom do produktového radu DDR4SDRAM pamäťou HyperX.

 

Štýlovéprevedenie

Štýlovýheatspreader v atraktívnom čiernom farebnom prevedení, má za úlohu nielenspoľahlivo odvádzať vyžarované teplo z výkonného modulu, ale zároveň dodávapamätiam atraktívny vzhľad.

 

Ideálnepre moderné systémy

KingstonHyperX Predator sú navrhnuté ako ideálne súčasť pre moderné systémy . Ichvysokej rýchlosti a agresívne časovanie komplementují procesory Intel s 2, 4, 6i 8 jadrami .

 

Plugand Play ready

Operačnépamäte Kingston HyperX Predator podporujú technológiu Plug and Play. Pamätepodporujúce túto technológiu stačí inštalovať do príslušných DIMM slotov nazákladnej doske (BIOS základnej dosky musí túto funkciu podporovať) a napätie,frekvencia a časovanie pamätí sa automaticky nastavia.

Späť
stred_panel.png, 0 kB