image/horny_panel_lista.png, 34 kB
horny_panel_napis.png, 33 kB
Kontakt Profil Prihlásenie
 Apple Digital AV Adapter pre iPad Lightning
Apple Digital AV Adapter pre iPad Lightning
Digitálny AV adaptér Lightning zrkadlí to, čo je zobrazené na obrazovke zariadenia, vrátane aplikácií, prezentácií, webových stránok a ďalšieho obsahu na televízii s rozhraním HDMI, displeji, projektore alebo inom kompatibilnom displeji v HD rozlíšení až 1080p.
54,40 € s DPH
 
APPLE Smart PENCIL pre iPad Pro
APPLE Smart PENCIL pre iPad Pro
Stylus navrhnutý pre tablet Apple iPad Pro, ktorý sa chová rovnako ako ceruzka. Umožní rýchle, veľmi presné a pohodlné kreslenie a ovládanie tabletu. Podpora gest, presné snímanie tlaku, vstavaná batéria s výdržou až 12 hodín, nabíjanie Lightning.
118,40 € s DPH
 
APPLE Smart Folio for 12.9" iPad Pro (4th Gen) chg
APPLE Smart Folio for 12.9" iPad Pro (4th Gen) chg
Originálne ochranné puzdro Apple Smart Folio (MXT92ZM/A) v čiernom prevedení je určené pre tablet iPad Pro 12.9" (4. generácia). Vaše zariadenie pomáha chrániť pred prachom a poškodením. Vnútornú stranu tvorí jemné mikrovlákno, ktoré udržiava displej čistý. Bočná strana je voľná a ponúka jednoduchý prístup k portom a ďalším funkciám. Puzdro disponuje funkciou automatického zobúdzania a uspávania displeja. Tiež ho môžete využiť ako praktický stojan.
126,50 € s DPH
 
APPLE Smart PENCIL pre iPad Pro 2.gen
APPLE Smart PENCIL pre iPad Pro 2.gen
Stylus s radom nových funkcií navrhnutý pre tablet Apple iPad Pro (2018). Podporuje gestá pre poklepanie, automatické párovanie, bezdrôtové nabíjanie a magnetické prichytenie. Chová sa rovnako ako ceruzka. Umožní rýchle, veľmi presné a pohodlné kreslenie a ovládanie tabletu. Kompatibilita: Apple iPad Pro 11 2018, Apple iPad Pro 12,9 2018
153,20 € s DPH
 
MICROSOFT Surface, Stylus pero, čierne
MICROSOFT Surface, Stylus pero, čierne
Dotykové pero na tablet a notebook, kompatibilné s Windows, aktívna (4096 tlakových bodov), hrúbka hrotu: 0.5 mm, materiál hrotu: guma, Bluetooth, rozpoznanie tlaku a programovateľné tlačidlo, vhodné pre Microsoft Surface Pro X, Surface Pro 7, Surface GO 2, Surface Pro 6, Surface Go, Pen Tip Kit, Surface 3, Surface Pro 5th, Surface Pro 4, Surface Laptop 3, Surface Studio 2, Surface Studio 1st Gen 3, Surface Book 3 a Surface Book
154,60 € s DPH
 
MICROSOFT Surface, Stylus pero, strieborné
MICROSOFT Surface, Stylus pero, strieborné
Dotykové pero na tablet a notebook, kompatibilné s Windows, aktívne (4096 tlakových bodov), hrúbka hrotu: 0.5 mm, materiál hrotu: guma, Bluetooth, rozpoznanie tlaku a programovateľné tlačidlo, vhodné pre Microsoft Surface Pro X, Surface Pro 7, Surface GO 2, Surface Pro 6, Surface Go, Pen Tip Kit, Surface 3, Surface Pro 5th, Surface Pro 4, Surface Laptop 3, Surface Studio 2, Surface Studio 1st Gen 3, Surface Book 3 a Surface Book
154,60 € s DPH
 
APPLE Smart Keyboard for 10,5" iPad Pro SK
APPLE Smart Keyboard for 10,5" iPad Pro SK
Apple klávesnica pre 10,5" iPad Pro. Štýlová, smart klávesnica, ktorá je nabíjaná priamo z iPadu pomocou moderného rozhrania Smart Connector. Klávesové skratky, odolnosť, ultratenká konštrukcia s výškou iba 4mm. Slovenský Layout
200,50 € s DPH
 
APPLE Smart Folio (2. GEN) 11" iPad Pro Gray
APPLE Smart Folio (2. GEN) 11" iPad Pro Gray
Originálne puzdro s klávesnicou Apple Smart Keyboard Folio (2. generácia) MXNK2SL/A v čiernej farbe so SK layoutom je určené pre iPad Pro 11" (1. generácia/2. generácia). K zariadeniu sa klávesnica pripája magneticky, pričom pre použitie nepotrebuje žiadne nabíjanie ani párovanie. Obal umožní jednoduché polohovanie pre pohodlné písanie a zároveň ochráni iPad.
225,10 € s DPH
 
APPLE Smart keyboard Folio 12,9" iPad PRO 4rd SK
APPLE Smart keyboard Folio 12,9" iPad PRO 4rd SK
Originálne puzdro s klávesnicou Apple Smart Keyboard Folio (2. generácia) MXNL2SL/A v čiernej farbe so SK layoutom je určené pre iPad Pro 12.9" (3. generácia/4. generácia). K zariadeniu sa klávesnica pripája magneticky, pričom pre použitie nepotrebuje žiadne nabíjanie ani párovanie. Obal umožní jednoduché polohovanie pre pohodlné písanie a zároveň ochráni iPad.
249,20 € s DPH
 
APPLE Magic Keyboard for 11" iPad Pro 2th gen.
APPLE Magic Keyboard for 11" iPad Pro 2th gen.
Originálne púzdro s klávesnicou Magic Keyboard určené pre iPad Pro 11" (2.generácie), magnetické prichytenie, automatické párovanie a napájanie, nastavenie do rôznych uhlov pre pohodlné písanie.
364,80 € s DPH
 
stred_panel.png, 0 kB